Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рівнеобленерго: користувачі невеликих сонячних та вітрових електростанцій зможуть отримувати інформацію онлайн

18:25 16.11.2018
65

«Рівнеобленерго» запускає новий онлайн сервіс. Відтепер замовники послуги з нестандартного приєднання електроустановок до діючих електромереж – фізичні та юридичні особи – можуть отримувати та моніторити інформацію щодо його реалізації в режимі онлайн завдяки Особистому кабінету реалізації приєднань на сайті «Рівнеобленерго» (у розділі Споживачам/Приєднання).

Про це йдеться на офіційній сторінці «Рівнеобленерго» в мережі фейсбук.

Після подачі заяви та необхідного для реалізації приєднання пакету документів, споживач може відстежувати, на якій стадії перебуває виконання відповідних організаційних та технічних заходів для втілення у життя проекту, а це близько двох десятків етапів: реєстрація заяви та перевірка усіх наданих документів, розробка проектної документації, її погодження, проведення експертизи, отримання містобудівних умов та обмежень, тендерних процедур, поставка обладнання та матеріалів для реалізації приєднання, виконання будівельно-монтажних робіт, укладання договору про постачання електричної енергії тощо.

Крім того, замовник отримуватиме повідомлення електронною поштою про перехід до наступного етапу реалізації нестандартного приєднання, зможе отримати поштою і рахунок на оплату послуги.

Про нагальну потребу у появі такого сервісу свідчить той факт, що на сьогодні Рівненська область є одним із лідерів за кількістю приєднань електроустановок в Україні. Від початку 2018 року ПрАТ «Рівнеобленерго» було реалізовано понад 2 тисячі стандартних і більше 60 нестандартних приєднань. За наданням технічних умов для нестандартного приєднання до Товариства цьогоріч звернулося понад 400 юридичних та побутових споживачів. Найбільше нестандартних приєднань реалізовується у Рівному, Рівненському, Володимирецькому та Сарненському районах.

ПрАТ «Рівнеобленерго» і в подальшому розширюватиме перелік послуг, що значно спрощуватимуть комунікацію та співпрацю зі своїми споживачами!

*Згідно п.88 статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 09.11.2017, стандартне приєднання – приєднання електроустановки замовника до діючих мереж оператора системи розподілу на відстань, що не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання, яке диференціюється за ступенем потужності:
перший ступінь – до 16 кВт включно;
другий ступінь – від 16 кВт до 50 кВт включно;
Приєднання, яке не є стандартним (нестандартне приєднання) – приєднання до діючих мереж електроустановки за умови перевищення числових значень для стандартного приєднання відповідно до Закону, та електроустановки, призначеної для виробництва електричної енергії.

Коментарі
13 грудня
Сьогодні
Вчора
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин