Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Жителя Корецького району посадили на три роки за стрільбу по людям
Жителя Корецького району посадили на три роки за стрільбу по людям

Жителя Корецького району посадили на три роки за стрільбу по людям

11:21 18.11.2018
502

Рівненський апеляційний суд скасував вирок призначений судом першої інстарції 28-річному жителю Корецького району та за вчинення тяжкого злочину проти громадської безпеки засудив до позбавлення волі на три роки.

У суді обвинувач довів, що чоловік у травні 2017 року в селі Забара Корецького району, керував автомобілем та грубо порушив громадський порядок. Чоловік безпричини застосував пневматичний пістолет, двічі вистріливши з нього у бік гужової підводи, що рухалася по дорозі. Кулі влучили у двох жителів цього села, що їхали гужовим транспортом, спричинивши одному із них легкі тілесні ушкодження. Про це інформують у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень), та засуджено до позбавлення волі. Одночасно суд застосував вимоги ст. 75 КК України та звільнив чоловіка від відбування покарання із встановленням іспитового строку.

Проте, не погоджуючись із таким рішенням суду в частині призначеного покарання, що не відповідало ступеню тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та особі обвинуваченого, прокурор подав апеляційну скаргу.

У результаті суд апеляційної інстанції погодився із доводами прокуратури, а також, врахувавши той факт, що чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, в тому числі за хуліганство, і мав не погашену судимість, скасував оскаржуваний вирок у частині призначеного покарання та ухвалив нове рішення.

Відтак, відповідно до вироку суду, ухваленого 13 листопада 2018 за апеляційною скаргою прокуратури, обвинуваченому призначено реальне покарання – 3 роки позбавлення волі.

Коментарі
23 липня
Сьогодні
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин