Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Понад 15 мільйонів гривень виділили на зарплатню техпрацівникам Корецького району
Понад 15 мільйонів гривень виділили на зарплатню техпрацівникам Корецького району

Понад 15 мільйонів гривень виділили на зарплатню техпрацівникам Корецького району

17:15 04.12.2018
545

За розподілом дотації з держбюджету 15,6 мільйона виділили на зарплатню для техпрацівників Корецького району.

Рівненська область отримає з державного бюджету на наступний рік 609,3 мільйона гривень додаткової дотації на «здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я». Про це повідомляє «Рівне Вечірнє».

Йдеться про кошти, які спрямують на зарплати для технічних працівників. Сума на 10%, тобто на 60 млн грн, менша, аніж була у цьому році.

З неї 38% буде спрямовано на обласний бюджет і утримання обласних комунальних закладів, решта, а це 377 мільйонів гривень, передбачена для районних бюджетів та бюджетів ОТГ.

У п'ятницю, 30 жовтня бюджетна комісія обласної ради погодила розподіл дотації. Адже відповідно до змін у законодавстві додаткову дотацію сперш погоджує бюджетна комісія облради, а потім обласний департамент надсилає її для затвердження до Кабміну.

За словами заступниці директора обласного департаменту фінансів Ліліани Слігоцької, дотація між районами розподілена відповідно до кількох показників, зокрема індексу відносної податкоспроможності місцевих бюджетів та їхнього фінансового забезпечення, а також відповідно до мережі навчальних закладів.

За словами пані Слігоцької, 30% від дотації розподілено відповідно до чисельності населення у районах та ОТГ, 50% – залежно від кількості учнів, а 20% - пропорційно до обсягу затверджених видатків на оплату комунальних послуг закладів охорони здоров’я.

Обласний департамент фінансів передбачив, що Корецький район отримає у 2019 році з дотації на зарплату технічним працівникам 15,6 мільйона гривень. Зазначимо, що у підрахунках вказані суми, які підуть на районні бюджети та ОТГ.

Хоча депутатка Людмила Мариніна на комісії зазначила, що обласний департамент фінансів розподілив кошти між районами несправедливо, не врахувавши показник щодо кількості населення та кількості учнів.

Пані Мариніну підтримав і костопільський депутат Руслан Потапчук. За їхнім проханням бюджетна комісія наполягла, щоб обласний департамент фінансів ще раз взявся за перерозподілів коштів і змінив розрахунки до сесії облради 7 грудня.

Коментарі
23 липня
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин