Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Що корчанам треба знати про виборче право

15:17 07.03.2019
134

Правопросвітницькі кампанії Мін’юсту, законодавчі нововведення та реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!» обговорили під час робочої зустрічі працівники Рівненської юстиції та Управління молоді та спорту Рівненської ОДА.

«Це люди, які не мають юридичної освіти, але пройшли спеціальне навчання, спрямоване на правову допомогу жителям місцевої громади. Громадськими радниками можуть бути представники влади, студенти та загалом представники будь-якої професії, у яких є можливість навчатись та бажання допомагати у захисті прав та інтересів громади. Ми запрошуємо усіх небайдужих людей з активною громадською позицією ставати громадськими радниками. Це можуть бути, між іншим, і спортсмени, і працівники управління», – зазначила начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ірина Матаєва.

Крім того, присутнім нагадали, що 2019 – рік загальнонаціональних президентських і парламентських виборів, а право обирати і бути обраним – одне з ключових прав громадян України, йдеться на сайті рівненської юстиції.

«Сьогодні в Україні в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується ініціатива «Я МАЮ ПРАВО ОБИРАТИ». Працівники юстиції розповсюджують інформаційні матеріали, організовують просвітницькі заходи щодо права вибору з різними категоріями громадян. Ми прагнемо, щоб завдяки цій кампанії люди отримали необхідні знання і реалізували своє право на вибір та при потребі захистили його. Але найголовніше – прийняли усвідомлене рішення самостійно обрати представників влади як на загальнодержавному рівні, так і на місцевих виборах. То ж домовились і про поширення інформації про виборчі права у спортивних клубах та секціях де займається молодь», – розповіла Ірина Матаєва.

Коментарі
26 травня
Сьогодні
Вчора
24.05.2019
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин