Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Під час зустрічі
Під час зустрічі

Корець пропонують помістити на цукерках

17:35 12.04.2019
1081

Представники Корецької міської ради відвідали та ознайомлення із діяльністю Гощанської селищної ради, після чого міська голова запропонувала випускати солодощі із брендом «Корець».

Про це йдеться на сайті Корецької міської ради.

Захід спрямований сприяти поглибленню дружніх зв’язків і взаємодії депутатського корпусу міської ради із колегами із сусіднього району.

Модератором зустрічі був Дмитро Ткачук, секретар ради.

Роботу селищної ради презентував її голова – Микола Панчук, який розповів чим живе і як розвивається Гоща сьогодні.

В рамках обміну досвідом гостям представили реалізацію проектів «Розумне світло», «Безпечне місто» та «Open Hub».


Про роботу в округах депутатів, здобутки та проблеми депутатських комісій поділилися Світлана Павлюк та Андрій Бабінець.

Євгеній Сульжук, начальник відділу стратегічного розвитку, розповів про залучення додаткових коштів у громаду, завдяки підготовці та написанню різних проектів, про налагодження співпраці з різними організаціями для створення позитивного іміджу та розвитку промоції селища Гоща.

Зокрема представили співпрацю з Міжнародною організацією «Корпус Миру». З 1 квітня в Гощанській селищній раді в «Open Hub» стартував курс «Уроки фінансової грамотності для українських родин», який спрямований надати навички фінансової грамотності та правильне формування домашнього бюджету як для молоді, так і для дорослого населення. Автор курсу – волонтер Корпусу Миру Колтон Есплін. Допомагає йому із перекладом та адаптацією занять до українських реалій спеціалістка відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Анастасія Сухляк.

Про тісну і результативну співпрацю з селищною радою розповіла директор КП «Агентство розвитку Гощі» Галина Чуб’юк.

Депутати міської ради мали чудову можливість познайомитись із історією селища та чудовим старовинним парком завдяки екскурсії, яку провів Володимир Коташевський.

В рамках зустрічі депутатам запропонували подивитись Гощанський дитсадок-ясла «Малятко», а в.о. директора дитсадка Людмила Каленчук ще раз довела, що розуміння і спільні, злагоджені дії з органами самоврядування, підприємцями дають чудові результати та користь для жителів громади.

З ініціативи Корецької міської голови Людмили Дмитрук для закріплення дружніх відносин та на згадку про зустріч депутати спільно висадили алею лип на гощанській «набережній побачень».

Завершився виїзний день депутата відвідуванням магазину торгової марки «Пригощайся» та зустріччю із директором ПрАТ «Гощанський завод продтоварів» Любов’ю Гончаровою.

Депутати мали змогу познайомитись і скуштувати продукцію заводу, а міська голова Корця запропонувала шляхи співпраці з торговою маркою «Пригощайся»: відкриття у Корці філіалу підприємства та випуск солодощів із брендом «Корець».

Коментарі
27 червня
Сьогодні
Вчора
25.06.2019
24.06.2019
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин