Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Житель Кореччини потрапив за ґрати за незаконне зберігання канабісу

13:30 11.06.2019
626

Житель Корецького району отиримав 3 роки і 6 місяців ув'язнення за зберігання канабісу і численні крадіжки.

Про це йдеться на сайті Здолбунівської місцевої прокуратури.

В судовому засіданні встановлено, що в кінці вересня 2018 року, обвинувачений, перебуваючи неподалік території колишнього колгоспу, побачив рослину коноплі, з якої обірвав частину листя та заніс до свого житла, де згодом висушив вказане листя та зберігав його для власних потреб, чим грубо порушив чинне законодавство України,

В ході проведення огляду господарства обвинувачено, в дровітні було виявлено та вилучено суху речовину рослинного походження, яка згідно висновку експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено - канабісом, яку обвинувачений умисно, незаконно зберігав по місцю свого проживання для власного використання без мети збуту.

Крім того, у вересні 2018 року у обвинуваченого виник протиправний умисел щодо крадіжки чужого майна. Реалізуючи свій незаконний умисел, обвинувачений, який раніше судимий та має не зняту та не погашену судимість, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, а також те, що він посягає на чуже майно та не має права розпоряджатись ним, діючи з корисливих мотивів, умисно, з метою крадіжки, шляхом вільного доступу, таємно викрав з жіночої сумки грошові кошти. Викрадені грошові кошти обвинувачений привласнив та розпорядився ними на власний розсуд.

Крім того, у жовтні 2018 року обвинувачений, перебуваючи в магазині, з корисливих мотивів, розуміючи протиправність своїх дій та передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, повторно, таємно викрав із сумки гаманець, всередині якого знаходились грошові кошти, після чого покинув місце події та розпорядився викраденими коштами на власний розсуд.

Вироком Корецького районного суду обвинуваченого визнано винним та призначено остаточне покарання у вигляді 3 років та 6 місяців позбавлення волі.

Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин