Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В громадах Рівненщини з’являться власні поліцейські

09:32 04.07.2019
194

Проект Національної поліції стартував у листопаді минулого року лише у Дніпрі, наразі його готуються впровадити у Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Харківській та Черкаській областях.

Метою проекту є орієнтування поліцейського виключно на потреби територіальної громади, за якою він буде закріплений. Тобто кожна ОТГ матиме свого офіцера поліції, який опікуватиметься проблемами та потребами лише її жителів, повідомляють Рівненські новини.

У рамках впровадження цієї програми на території Рівненської області, а також з метою налагодження ефективної співпраці, працівники управління превентивної діяльності проводять зустрічі із представниками органів місцевого самоврядування та територіальних громад.

Як передбачає проект «Поліцейський офіцер громади», Національна поліція бере на себе зобов’язання забезпечити поліцейського офіцера громади службовим автомобілем, повним екіпіруванням, табельною вогнепальною зброєю. Громада ж, зі свого боку, має створити належні умови для роботи місцевого офіцера: забезпечити його приміщенням, паливно-мастильними матеріалами для службового транспорту, витратними матеріалами для роботи.

Нині поліцейські уже поспілкувалися з головами ОТГ усіх районів Рівненської області. Останні підтримують таку поліцейську ініціативу та готові співпрацювати в рамках її запровадження.

Коментарі
23 липня
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин