Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Під час засідання
Під час засідання

У Корці обрали голову жіночої ради

12:24 07.11.2019
679

Головою ради одностайно обрали Орину Витовщик, керівницю гуртка декоративно-прикладного мистецтва Корецького ВПУ -24, а заступницею – Наталію Тарасюк, учительку української мови та літератури Корецької ЗШ № 1.

Про це йдеться на сайті Корецької міської ради.

Після обрання керівного складу ради члени ради розподілили обов’язки за секторами: соціально-правового захисту, культурно-освітнього та спортивного.

Жінки обговорили участь у Всеукраїнському дні добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday: долучитись до проведення на базі Корецького інклюзивного центру заходу для дітей з особливими освітніми потребами та допомогти організувати благодійний концерт Максима Бондаря.

Також члени жіночої ради мали міркування щодо цікавого проведення дозвілля, зокрема відвідування Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

Жіноча рада при міському голові – це добровільне, неприбуткове об’єднання жінок, діяльність яких базується на принципах свободи, справедливості, рівності, толерантності, законності та гуманізму.

До складу ради входять жінки різні за професіями й заняттями: лікарі, підприємці, вчителі, безробітні та ін. Жіноча рада активно підвищує участь жінок у суспільно-політичному житті нашого міста та пропагує рівні можливості у всіх сферах діяльності громади.

Корчанки ще раз хочуть привернути увагу міста до питання активної участі жителів громади у його розбудові.


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
3 грудня
Сьогодні
Вчора
01.12.2020
30.11.2020
29.11.2020