Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олександр Денесюк
Олександр Денесюк

Головничанин серед кращих курсантів військового вишу

16:42 25.01.2020
1001

У грудневому номері щомісячної газети Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вийшла друком стаття під назвою «Кращі курсанти». У замітці розповідають про курсантів, які досягають успіхів не тільки у навчанні, а й сумлінно виконують обов’язки та завданя, беруть активну участь у житті закладу. Серед кращих і житель Головниці Олександр Денесюк.

Грудневий номер газети можна переглянути на сайті Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

«Щороку на факультет Інформаційних технологій вступають здібні особистості з непохитним бажанням набути професійних навичок у сфері ІТ. Курсант 273 навчальної групи кафедри Автоматизованих систем управління Денесюк Олександр – один із них. З першого курсу хлопець почав опановувати нові дисципліни, виховувати у собі витримку до військового режиму і згодом показав позитивні результати. Завдяки сумлінному виконанню службових обов’язків, поставлених завдань у визначений строк, розумній ініціативі та бездоганній дисциплін істаршому солдату Олександрові Денесюку вдалося здобути авторитет серед товаришів та повагу керівництва факультету. Крім того, Олександр бере активну участь у житті курсу, виконує роботу канцеляриста, значну кількість часу приділяє удосконаленню власної фізичної підготовки та навчанню. З колективом перебуває в гарних стосунках, завжди готовий прийти на допомогу товаришам по службі, ввічливий та щирий військовослужбовець. Керівництво факультету бажає курсантові Денесюку успіхів та натхнення для нових досягнень!» – йдеться у замітці.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 лютого
Сьогодні
Вчора
23.02.2020
22.02.2020
21.02.2020
20.02.2020
19.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин