Відбувся турнір з волейболу пам`яті воїнів-інтернаціоналістів М.Мамая та С.Вознюка

17 Лютого 2020, 13:35
1711

У спортивних залах Корецької ЗШ №3 та Корецької ДЮСШ 16 лютого відбувся турнір з волейболу серед юнаків та дівчат, присвячений пам`яті воїнів-інтернаціоналістів М.Мамая та С.Вознюка.

Про це повідомляють на сайті Корецької ДЮСШ

У змаганнях взяли участь 5 команд юнаків та 5 команд дівчат. В змаганнях юнаків перемогу здобула команда Корецької ЗШ №3. Друге місце посіла команда Корецького НВК «Школа-ліцей», третє – Корецька ЗШ №1, четверте – Новокорецька ЗШ, п`яте – Морозівська ЗШ.

Серед дівчат кращими стали вихованки Корецької ДЮСШ із с.Сторожева. Друге місце зайняла команда Корецької ЗШ №3, третє – Морозівська ЗШ, четверте – Новокорецька ЗШ, п`яте – Корецька ЗШ №1.

Переможці змагань були нагороджені перехідним Кубком, волейбольним м`ячем та грамотами, а дівчата ще й шоколадними плитками від міської голови Людмили Дмитрук. Призери змагань – грамотами, комплектами шашок, фішок та скакалок.