Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Корецька ДЮСШ
Корецька ДЮСШ

Як завершуватиметься навчальний рік у закладах позашкільної освіти Кореччини

11:57 23.05.2020
433

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні тривалість навчального року в позашкіллі продовжуватись не буде.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

На цьому наголосив в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олександр Набочук, який провів нараду-семінар в режимі онлайн із директорами закладів позашкільної освіти.

Так, йшлося про те, що керівники гуртків мають забезпечити виконання навчальних програм, визначити рівень практичної підготовки вихованців за результатами навчального року та видати документи про позашкільну освіту.

У разі, якщо календарно-тематичний план під час навчання за допомогою дистанційних технологій не був реалізований повністю, у вересні 2020/2021 навчального року варто провести коригувальне навчання.

«Маємо напрацювати нову стратегію розвитку позашкілля на Рівненщині, розробити відповідну обласну програму і розпочати роботу у якісно нових умовах праці, де позашкільний гурток стане центром розвитку дитини, а його керівник матиме усі необхідні умови для результативної та творчої праці», – зазначив Олександр Набочук.

Під час онлайн-наради керівники закладів поділилися практикою дистанційного навчання та розглянули актуальні питання щодо завершення навчального року у закладах позашкілля в умовах карантину.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 червня
Сьогодні
Вчора
03.06.2020
02.06.2020
01.06.2020
31.05.2020