Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дистанційне навчання працівників виконавчих  комітетів сільських рад Корецького району
Дистанційне навчання працівників виконавчих комітетів сільських рад Корецького району

Відбулося дистанційне навчання працівників виконавчих комітетів сільських рад Корецького району

13:15 26.06.2020
282

У Рівному відбулися семінарські навчання з посадовими особами сільських рад, які здійснюють державну реєстрацію актів цивільного стану.

Про це повідомляється на сторінці Корецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Участь у заході взяли працівники виконавчих комітетів сільських рад Корецького району. Під час дистанційних навчань спеціалісти обласного відділу ДРАЦС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) звернули увагу на особливості та порядок складання актових записів в електронному форматі.

Нагадаємо, що досі лишається актуальним питання підключення виконавчих комітетів сільських рад району до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та отримання ними кваліфікованих електронних підписів.

Разом з тим, під час семінару керівник обласного відділу ДРАЦС Катерина Новікова наголосила, що посадові особи, відповідальні за зберігання бланків у виконавчому органі сільських рад, матимуть можливість отримувати бланкову продукцію у кількості місячної потреби. Такі заходи запроваджені з метою економії часу та ресурсів у період карантинних обмежень.
Читайте також: Поліцейські затримали жительку Забари за спричинене тяжке тілесне ушкодження односельцю

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
11 липня
Вчора
09.07.2020
08.07.2020
07.07.2020
06.07.2020