Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Нежитлове приміщення та будівлю кузні у Корці можна придбати на аукціонах

15:38 14.07.2020
681

Відчуження майна, що перебуває у державній власності, це нагода для розвитку бізнесу або громади. А для скарбниці області – додаткові надходження.

Так, з початку року через аукціони, які проводить регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях, до бюджету області надійде понад 15 млн гривень. Зокрема, приватизували більше 30 об’єктів.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Наразі, за інформацією регіонального відділення, на Рівненщині на аукціон виставлено 13 об’єктів для приватизації. Стартова ціна яких від майже 500 грн до 15 млн гривень.

Зокрема, у Корці можна придбати 57,3 м2 нежитлового приміщення, починаючи торги із 20 322 грн. Детальніше за посиланням https://privatization.gov.ua/product/privatization-nezitlovi-primisenna-zagal-nou-ploseu-57-3-kv-m-zi-shidcevou-plosadkou-20-8-kv-m-na-persomu-poversi-budivli-sauni/


А також будівлю кузні загальною площею 78,2 м2, стартова ціна – 46 590 грн. Детальніше https://privatization.gov.ua/product/privatization-budivla-kuzni-zagal-nou-ploseu-78-2-kv-m/Нагадаємо, До об’єктів малої приватизації відносяться державні підприємства та пакети акцій, об’єкти незавершеного будівництва та соціально-культурного призначення, окреме рухоме та нерухоме майно, вартість яких становить не вище 250 млн гривень. Вони продаються виключно через аукціони ProZorro.

Щоб стати їх власником, потрібно ознайомитись зі списком об’єктів на сторінці «Мала приватизація» сайту privatization.gov.ua, на сайті «ProZorro.Продажі» або на сайті будь-якого з майданчиків, авторизованих для продажу об’єктів малої приватизації.

Далі необхідно обрати об’єкт, вивчити інформацію про нього та про умови продажу. Зареєструватись на будь-якому з десятків підключених до системи майданчиків, у всіх інформація про торги ідентична.

Потому потрібно подати заяву на участь в аукціоні через особистий кабінет на майданчику: завантажити необхідні документи, зазначені в вимогах до учасників, сплатити гарантійний та реєстраційні внески та подати цінову пропозицію на торги.

Після перемоги потрібно пройти кваліфікацію. До завершення торгів організатор не взаємодіє з покупцем і не знає, хто бере участь в аукціоні. Перевірка документів учасника відбувається після проведення аукціону, а за потреби потрібно надати додаткові документи для підтвердження статусу переможця. На завершення, щоб стати новим власником об’єкту, потрібно підписати протокол аукціону та укласти договір купівлі-продажу з оплатою.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 серпня
Сьогодні
Вчора
03.08.2020
02.08.2020
01.08.2020
31.07.2020