Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У райраді відбулася нарада із радниками голови
У райраді відбулася нарада із радниками голови

У райраді відбулася нарада із радниками голови

17:21 28.07.2020
534

Голова районної ради Ігор Хоменчук провів нараду з патронажною службою районної ради, де підсумували роботу за звітний період.

Про це повідомляється на сайті Корецької районної ради.

Патронажна служба районної ради створена у квітні 2016 року з метою сприяння здійснення своїх повноважень, сприяння захисту законних прав і інтересів жителів та територіальних громад району, участі громадськості у розв'язанні питань місцевого значення.

У патронажну службу на громадських засадах входять сім радників з питань освіти, культури, духовності, спорту, молоді, ветеранів АТО, охорони здоров’я, соціально-правових питань, економіки, інвестиційної діяльності, волонтерів, громадських та благодійних організацій.

На нараді були підбиті підсумки роботи, обговорені реформи у галузях освіти, охорони здоров’я, адміністративно-територіального устрою, децентралізації.

За результатами роботи Ігор Федорович відзначив подяками районної ради радників, а саме: Юрія Вакуліча, Олександра Солоненка, Ірину Осіпчук, Віктора Мороза, Олександра Приступлюка, Віталія Сидорчука, Олександра Якимчука.

Читайте також: Обговорили майбутнє комунальних закладів в умовах адміністративно-територіальної реформи

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 серпня
Вчора
03.08.2020
02.08.2020
01.08.2020
31.07.2020