Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Корецькі трейсери власними силами облаштували паркур-майданчик

17:02 03.08.2020
1240

Паркур добрався і до Корця. Вивчати його базові елементи минулого року почали Матвій Кобець, Влад Андросович та Роман Дащук. Знайшли досить безпечне для тренувань місце – біля пилорами, куди вивозять тирсу. Оскільки хлопці вже досить тривалий час займалися воркаутом та мали певну фізичну підготовку, не потрібно було починати все з повного нуля. Буквально за тиждень навчилися виконувати базові вправи: сальто назад, переднє та бокове сальто. Після цього почали всіляким чином міксувати вправи.


Через місяць хлопці зрозуміли, що варто зробити ще й власного турніка, адже м’яка поверхня давала змогу безпечно тренуватися. Усі потрібні матеріали зібрали за два дні. Ще день пішов на те, щоб його встановити.

А взимку хлопці почали задумуватися над розробленням повноцінного майданчика, розробили його 3D-прототип. Підрахувавши вартість, спонтанно вигадали ідею для збору коштів на проєкт. Для цього Матвій зняв відео тренування на тирсі, у якому розповів, що літом 2020 розпочинається новий сезон тренувань з паркуру та всі охочі зможуть навчитися сальто за одну гривню за умови, якщо оплатити авансом 100 грн одразу ж. Таким чином протягом тижня знайшлося 15 інвесторів та вдалося зібрати потрібну суму. За зібрані кошти побудували ще одного турніка, повісили гімнастичні кільця на березі поряд, купили камеру від трактора в якості батуту, зробили дерев’яну стінку для сальто.


«Таким чином ми зробили унікальний у своєму роді паркур-майданчик в Україні за власні кошти, – розповідає Матвій Кобець. – Побачити наші тренування можна на YouTube за запитом: «Корець паркур» або ж на каналі «Кобець Матвій». Тут щотижня виходять цікаві влоги про тренування, навчання нових елементів, цікаві місця Корця. Це допомагає популяризації Корця як спортивного міста. Туристи можуть побачити, що у Корці є дійсно цікаві місця, окрім усім відомих замку, монастиря та старого мосту. Тому будемо раді переглядам та підтримці в якості лайків! А усі, кому кортить навчитися сальто під керівництвом досвідчених тренерів, звертайтеся до мереж Іnstagram (@kobets_matviy) або Facebook (@kobetsmatviy), щоб записатися на тренування. Навчання проходить залежно від навичок спортсмена. Також продовжуємо «прокачуватися» у воркауті, тож будемо раді бачити нових трейсерів у Корці!»

Нині хлопці тренуються двічі на тиждень із постійним складом трейсерів: Матвій Кобець, Богдан Левандовський (доїжджає із сусідньої Житомирщини), Влад Андросович, Роман Дащук, Назар Міськевич, Микола Боксанчук, Ілля Гудзь та Артем Кравчук.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020