Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Коловерті побував голова РДА

17:00 16.09.2020
979

Голова райдержадміністрації 15 вересня зустрівся із Коловертівською сільською головою Любовю Онищук.

Керівники обговорили проблемні питання населенного пункту зокрема, йшлося про ремонт дороги «Даничів – Мала Клецька» на ділянці «Даничів – Залізниця – Коловерть», про введення в експлуатацію котельні Коловертівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», а також болючим для населення є зміна руху автобусів по маршруту «Даничів – Залізниця – Коловерть».

Голова РДА Олександр Зайчук також відвідав Коловертівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Спільно з директоркою Валентиною Хоменко оглянули приміщення навчального закладу. Особливу увагу звенули на організацію навчання дітей в умовах Нової української школи, зокрема навчання дітей з особливими потребами, створення безпечного освітнього середовища у закладі у період карантину.

Згодом оглянув приміщення сільського клубу, публічно-шкільної бібліотеки.

У фельдшерсько-акушерському пункті Олександр Дмитрович із завідувачкою Наталією Терещук обговорив питання щодо забезпечення установи лікарськими засобами та обладнанням, готовності до надання медичної допомоги.

Голова РДА побажав плідної співпраці органів місцевого самоврядування з керівниками установ села та пообіцяв надавати посильну допомогу в реалізації проєктів розвитку громади.

Читайте також: Благодійна допомога мешканцям Головниці

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020