05 Травня 2023, 14:48
У Корці відбулися зональні змагання з настільного тенісу та мініфутболу серед школярів 554

У місті Корець 4 травня відбулися зональні змагання з настільного тенісу та мініфутболу серед школярів  (2006  року народження та молодше) міських, селищних та сільських громад.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці міської ради.

Участь у футбольному турнірі взяли сім команд (Корецької, Гощанської, Острозької, Бабинської, Бугринської, Білокриницької та Здовбицької громад), а у тенісному – шість.

У результаті боротьби, серед міських громад команда Корецької ТГ перемогла команду Острозької ТГ з рахунком 4:1 і команду Гощанської ТГ з рахунком 4:1 та зайняла І місце.  Відтак, братиме участь у фінальних змаганнях серед 4-ох команд-переможців зональних змагань.

У змаганнях з настільного тенісу перемогу вибороли Ілля Левчук та Тетяна Каленюк, учні ЗЗСО «Корецький ліцей» Корецької міської ради, які також братимуть участь у фінальних змаганнях серед переможців.