08 Травня 2023, 15:48
Жадківський «Ураган» зіграв внічию в чемпіонаті Звягельської Супер ліги з футболу 355

У матчі ІІІ туру відкритого чемпіонату Звягельської Супер ліги з футболу «Ураган» 7 травня знову зіграв внічию з командою «Полісся». Матч проходив в селі Сусли Новоград-Волинського району.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці міської ради.

Зазначають, що на початку матчу жадківські футболісти пропустили гол з пенальті, проте в другій половині тайму зуміли відігратися, а в кінцівці тайму, завдяки гарно виконаному штрафному удару, взагалі вийти вперед. На перерву в матчі наші футболісти пішли ведучи в рахунку 2-1. Друга половина матчу розпочалася за домінування господарів, «Полісся» швидко зрівняло рахунок та на 60-ій хвилині вийшло вперед 3:2, проте жадківські хлопці зуміли перехопити ініціативу в матчі та за 15-ій хвилині до завершення матчу зрівняти рахунок. Результат матчу, знову як і в попередньому турі, нічия 3:3. Проте, зважаючи на те, що ФК «Полісся» є одним з претендентів на призові місця в чемпіонаті, такий результат можна вважати позитивним для «Ургану».

Результати інших матчів ІІІ туру:

• ФК «Спорт Лідер» - ФК «Керамік» 2:3;
  • ФК «Одіссей» - ФК «Смолка» 0:0;
  • ФК «Олімпік» - ФК ДЮКФП-2 4:2;
  • ФК «Авангард» - ФК ДЮКФП-1 8:1;
  • ФК «Полісся» - ФК «Ураган» 3:3.

Наступний матч «Ураган» проведе 14 травня у місті Звягель проти команди «Смолка».