22 Травня 2023, 11:12
Жадківкий «Ураган» здобув першу перемогу в чемпіонаті Звягельської Суперліги з футболу 535

У матчі 5-го туру відкритого чемпіонату Звягельської Супер ліги з футболу 21 травня команда «Ураган» здобула перемогу над командою ДЮКФП-2. Матч проходив на стадіоні «Колос» у місті Корець.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці міської ради.

Перший тайм пройшов за домінуванням юних футболістів з міста Звягель, які не змогли реалізувати кілька стовідсоткових моментів. Проте і жадківські футболісти створювали моменти біля чужих воріт, один з яких і реалізували, пішовши на перерву з рахунком 1:0 на свою користь. У другому таймі футболісти команди «Ураган» перехопили ініціативу в матчі та довели свою перевагу до рахунку 4:0, з яким матч і завершився.

Результати інших матчів 5-го туру:

• ФК «Полісся» 1:1 ФК «Керамік»;
  • ФК «Спорт-Лідер» 2:1 ФК «Одіссей»;
  • ФК «Олімпік» 3:2 ФК «ДЮФКП-1»;
  • ФК «Горбаша» 3:7 ФК «Смолка»;
  • ФК «Ураган» 4:0 ФК «ДЮФКП-2».

Наступний матч «Ураган» проведе у 28 травня у місті Баранівка проти команди «Керамік».