У Корці відбувся товариський матч футбольних команд «Ураган» та «Горбаків»

26 Червня 2023, 10:32
У Корці відбувся товариський матч футбольних команд «Ураган» та «Горбаків» 534

На стадіоні «Колос» у місті Корець команда «Ураган» села Жадківка провела товариський матч з командою села Горбаків (Бабинська ТГ), присвячений  40-річчю стадіону.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці міської ради.

Розпочалася товариська зустріч з хвилини мовчання за тих, хто віддав своє життя за незалежність і волю України.

«Вже на початку першого тайму наші футболісти двічі відзначились голами у воротах суперника та, не використавши ще ряд хороших моментів, завершили перший тайм з рахунком 2-0. В середині другого тайму футболісти з Горбакова зуміли скоротити рахунок, забивши гол з дальньої відстані, проте за кілька хвилин, після розіграшу кутового, Ураган забив третій гол. За 10 хвилин до кінця матчу Горбаків реалізував ще один дальній удар, більше команди не забивали, матч так і завершився перемогою Урагану з рахунком 3-2. Голами за нашу команду відзначились Дмитрук Юрій, Пясецький Олександр та Онищук Володимир. Дякуємо ЗСУ, нашим незламним воїнам за можливість глядачам вболівати, а хлопцям – грати у футбол у цей важкий воєнний час», - йдеться у дописі.