Відійшов у вічність колишній голова Корецької райдержадміністрації

21 Вересня 2023, 20:42
Відійшов у вічність колишній голова Корецької райдержадміністрації 2650
Відійшов у вічність колишній голова Корецької райдержадміністрації

Днями відійшов у вічність колишній голова Корецької районної державної адміністрації Василь Дмитрович Яковенко.

Про це повідомили у фейсбук-групі «Кореччина на світлинах ... І не тільки».

Народився Василь Дмитрович 26 лютого 1957 року в селі Вирва Малинського району Житомирської області. Свій трудовий шлях почав у 18 років - слюсарем, згодом вступив на навчання. У 1982 році пішов служити до армії. Одружився, народилися чудові син та донька. 2 вересня цього року Василь Дмитрович та Любов Іванівна відзначили 45 років спільного життя.

«В часи ставлення нашої держави у 1990 році пан Яковенко став головою правління колгоспу імені Богдана Хмельницького села Повчино. Це були важкі часи для України та майже для кожного українця. Розпадалися колгоспи, банкрутіли підприємства, не було грошей. Але для Василя Дмитровича це був ніби виклик, треба вистояти, витримати удар, зберегти та примножити те, що довірили йому люди... Майже 10 років, Василь Дмитрович був батьком свого села... Дякуючи йому в селі зробили асфальтовані дороги, побудували молокозавод, хлібопекарню, будівлі відгодівлі та багато складських приміщень, побудована церква. Був повністю оновлений автотракторний парк. Люди були забезпечені роботою та мали змогу отримувати заробітну плату в ті тяжкі часи», – йдеться у дописі.

У 1999 році Василь Яковенко був призначений на посаду голови Корецької районної державної адміністрації. Пропрацював на посаді чотири роки, потім був радником голови облдержадміністрації. У 2020 році Василь Дмитрович знову встав до правління свого села Повчино. 

«Завжди з посмішкою, впевнено робив свою справу. Йшов на зустріч кожному, допомагав. На кожній нараді, на кожних зборах завжди питали в нього поради, завжди прислухалися до його мудрості. Кожна сумна звістка про загибель наших односельчан, молодих хлопців, яких він знав змалечку, проходила скрізь його серце, що не могло не дати свій відбиток... На жаль,ця війна забирає найкращих. У нашій пам’яті Василь Дмитрович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи. Назавжди залишиться чудовим чоловіком, батьком та дідусем... Царство небесне та вічна світла пам’ять Вам, шановний Василь Дмитрович...», – додають.

Читайте також: На сесії міськради виділили кошти на підвезення здобувачів освіти Корецької громади

Коментар
30/11/2023 Четвер
30.11.2023
29.11.2023