Минає рік з дня загибелі військовослужбовця з Головниці

26 Вересня 2023, 13:06
Василь Окушко 1254
Василь Окушко

Минає рік, як загинув військовослужбовець із села Головниця Василь Окушко. Його життя обірвалося 26 вересня біля Гряниківки на Харківщині.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Головницька публічно-шкільна бібліотека.

Василь Анатолійович Окушко народився 29 грудня 1992 року. Навчався у Головницькій школі та Клеванському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальність кухаря-кондитера .

11 жовтня 2011 року був призваний на строкову військову службу, а 9 жовтня 2012 року звільнений в запас.

2 квітня 2019 року підписав контракт і брав участь в антитерористичній операції на сході нашої держави в Луганській та Донецькій області. 2 квітня 2022 року мав закінчитись контракт. Про те 24 лютого почалась війна.

Василь з навчань в Десні в складі першого механізованого батальйону другої механізованої роти потрапив воювати в окупований Чорнобиль. Потім бої велися в селі Макарівка Київської області.

7 березня 2022 року в селі Дмитрівка Бородянського району Київської області рашисти розбомбили 14 ОМБР ім. князя Романа Великого перший механізований батальйон другу механізовану роту, з шістдесяти військових залишилось чотирнадцять.

«Василь Окушко був зниклий безвісти. Він, контужений, не міг іти, а повз лісом, полями, втрачав свідомість, і повз далі… Згодом побачив, що стоїть трактор. Василь доповз до нього, обперся об колесо і сів. До трактора наближався якийсь чоловік, Василь його покликав . Цей чоловік забрав Василя до себе додому, перевдягнув, нагодував і доправив до 95-ї Житомирської механізованої бригади, позиції якої були неподалік. У складі цієї бригади Василь Окушко знову захищав Україну. Після поновлення в Володимир-Волинському Василь Окушко в складі штурмової механізованої бригади воював на передовій в Донецькій, Луганській, Харківській області», - йдеться у дописі.

Воїн загинув, будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок. Василеві було лише 29 років.

Він не встиг створити сім’ю, продовжити свій рід чи побудувати успішну кар’єру.

Читайте також: Каратисти з Корця взяли участь у Всеукраїнських змаганнях

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024