Письменниця Ксенія Циганчук провела зустріч з читачами бібліотеки у Корці

08 Лютого 2024, 10:39
Письменниця Ксенія Циганчук провела зустріч з читачами бібліотеки у Корці 377
Письменниця Ксенія Циганчук провела зустріч з читачами бібліотеки у Корці

У читальній залі Корецької міської бібліотеки 7 лютого відбулася зустріч із українською сучасною письменницею Ксенією Циганчук, авторкою детективів, трилерів і горорів, котра в 2016 році була «коронована» журі міжнародного конкурсу «Коронація слова», а в 2017 році отримала спеціальну премію від Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль» за найкращий гостросюжетний детектив, та стала лауреаткою літературної премії ім. Михайла Дубова у номінації «Проза».

Про це розповідають на фейсбук-сторінці книгозбірні.

«Пані Ксенія показала велику майстерність у спілкуванні з аудиторією, письменниця одразу запропонувала випробувати свої дедуктивні навички та дізнатись більше про жанр детективу. Кожен отримав картинку, з якої присутні мали зрозуміти, що зображено на картинці – вбивство чи самогубство. Між учасниками розгорілася гаряча дискусія, кожен висловлював свою версію», - йдеться у дописі.

Авторка розповіла про себе, зізналася, що захоплювалась читанням книг Агати Крісті та особливу увагу під час зустрічі Ксенія Циганчук зосередила на своїй книжці «Хто тебе вбив?», що вийшла друком у 2023 році. Коротко розповіла про сюжет книги та її героїв.

Також пані Ксенія презентувала серію поліцейських детективів. Письменниця розповіла і про те, як писала книжку з серії «Поліцейський детектив». Щоб твір вийшов достовірним, вона пережила справжні пригоди, їздила з патрульними, які виконували свою роботу. Її книга побудована на реальних фактах.

На завершення, традиційно, усі гості зустрічі мали змогу придбати авторське видання з автографом письменниці та зробити пам’ятне фото.

«Ця зустріч залишила в серцях присутніх тепло і радість від спілкування, а також бажання прочитати твори Ксенії Циганчук», - додають.

Читайте також: Минули роковини з дня смерті воїна із Великомежиріцької громади

Коментар
20/04/2024 Субота
20.04.2024
19.04.2024