15 Травня 2024, 10:54
Волейболісти з Невіркова перемогли у районному етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 716

У селі Зоря 13 і 14 травня відбувся районний етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу. У запеклій боротьбі за першість зійшлися команди з різних куточків Рівненського району, демонструючи майстерність, командну згуртованість та жагу до перемоги.

У спортивному залі місцевого ліцею 13 травня грали юнаки. За підсумками напружених ігор, тріумф здобула команда Невірківського ліцею, здолавши своїх суперників і по праву завоювавши золоті медалі. Команда хлопців: Юрій Дмитрук, Назарій Лавренюк, Самуіл Легкобит, Назарій Мельник, Максим Миколайчук, Андрій Переходько, Максим Гергелюк, Давид Легкобит, Олександр Мельник.

14 травня за перемогу боролися учениці Невірківського ліцею: Ангеліна Козачок, Еммануела Козачок, Ангеліна Лавренюк, Оксана Легкобит, Софія Наумчук, Юлія Федорчук, Олена Шиманська. Юні волейболістки впевнено увірвалися у трійку лідерів, посівши третє місце.

Переможців та призерів змагань урочисто нагородили кубками, медалями та грамотами.

Тренери команд – Іван Миколайович Грабар і Світлана Іванівна Мазурець.

Доставити дітей до місця змагань допоміг депутат Великомежиріцької сільської ради, приватний підприємець Петро Олевський.

Район.Корець щиро вітає юних волейболістів й волейболісток, тренерів з хорошими результатами та бажаємо їм нових звершень та перемог. Нехай запал та азарт стануть запорукою успіху, а командна гра – джерелом натхнення та єднання.