У профучилищі Корці відбулися змагання з дартсу

21 Лютого 2024, 14:36
У профучилищі Корці відбулися змагання з дартсу 421

У ВПУ №24 міста Корець відбулися змагання з дартсу серед здобувачів освіти. У цьому заході взяли участь 15 команд із загальною кількістю 45 учасників. Нагородження проводилося як у командному, так і в індивідуальному заліку.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці закладу.

У командному заліку перемогу здобула команда групи 4 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)», на ІІ місці – команда групи 2 «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устатковання, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)», на ІІІ – команда групи 15 «Кухар, кондитер».

У індивідуальному заліку першість посів І місце Ілля Дейнека (група 2), ІІ місце зайняв Роман Ковальчук (група 4), а третє – Віталій Дереженець (група 4).

Зазначають, що ці змагання стали чудовою можливістю для студентів продемонструвати свою майстерність та спортивні здібності.